Ana Sayfa  >   Kurumsal  >  Biz Kimiz  Online Başvuru 

Biz Kimiz

 
İnovasyon Eğitim Danışmanlık, müşterilerine kalite konusunda çözümler sunmak üzere 1998 yılında kurulmuş bir eğitim ve danışmanlık şirketidir. Bu misyonunu tecrübesini kanıtlamış proses derinliğine sahip profesyonellerle gerçekleştirmektedir.

Makine-ekipman, tekstil, otomotiv, gıda, medikal ve havacılık başta olmak üzere sektörlerinde önce 1000'e yakın şirkete hizmet veren İnovasyon Eğitim Danışmanlık, arzu edilenden her zaman daha fazlasını vermek hedefi ile müşterisinin iş dünyasında yaşadığı problemlere hızlı çözümler gerekmektedir.

Eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde kullandığı fikir ve prensipleri kendi şirketine de uygulayarak ISO 9001 altyapısı ile hizmetlerine devam etmektedir.

Müşteri ihtiyaçlarını en yüksek seviyede karşılamak için, eğiticiler, eksperler, ürün test uzmanları, müşteri hizmetleri profesyonelleri, endüstriyel tasarımcılar, akademisyenler ve ürün geliştirme mühendislerini kadrosunda bulundurmaktadır.

Bilgimizi ve deneyimimizi paylaşmaya her zaman hazırız. Sürekli kulvar değiştiren, toleransları daralan bu rekabet ortamında gelin değişimi bizime yaşayın... 

 

 

Copyright © 2010. İnovasyon Eğitim Danışmanlık. Her hakkı saklıdır.