Ana Sayfa  >   Eğitim  >  İSG Yönetim Sistemi  Online Başvuru 

OHSAS 18001 İS&G Yönetim Sistemi


Amacı
İş Sağlığı ve İş Güvenliğinde temel amaç, iş yerlerinde çalışanların toplu olarak korunmasını sağlamaktır. Çalışanları ve tüm üretim süreçlerini doğrudan ilgilendiren böylesi önemli bir konuya gereken önem verilmediğinde sorunlar İŞ KAZASI ve MESLEK HASTALIKLARI şeklinde olumsuz sonuçlarıyla karşımıza çıkmaktadır.

OHSAS 18001 İç Tetkikçi


Amacı
Katılımcıların etkili denetim gerçekleştirmek için Sistem ve İş Sağlığı ve Güvenliği konularını uygulama ve vaka çalışmalarıyla yorumlayabilmeleri ve beceri kazanabilmeleridir. Çalışanın korunmasına yönelik yönetimin sistemin etkinliğini ve verimliliğini doğru şekilde sorgulayan ve eksiklikleri doğru tespit eden İç Denetçi vasfının kazanılmasıdır.

OHSAS 18001 Baş Tetkikçi Kursu


Amacı
OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Baş Denetçilik için gerekli yetkinliğin edinilmesidir. Denetimin performansını etkin kılabilecek uzmanlık kazanılması amaçlanmıştır. Eğitim, vaka senaryoları ile desteklenerek eğitimin pekiştirilmesi sağlanacaktır. Kursu başarı ile tamamlayan katılımcılar Uluslar arası onaylı Başarı Sertifikası alırlar.

Copyright © 2010. İnovasyon Eğitim Danışmanlık. Her hakkı saklıdır.